¨
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat

Fyzička


 1. NOHY-síla: přeskoky překážek snožmo (do výšky)
 2. NOHY-síla: přeskoky z místa na místo na jedné (té slabší noze)
 3. NOHY-síla: hluboké dřepy s patami na zemi
 4. NOHY-síla: výpady s rotací s přeskokem střídavě jednou a druhou nohou – koleno nejde před špičku, rotace trupu s nataženýma rukama s plnou PET lahví)
 1. NOHY-síla: stolička (90° úhel, záda celá opřená o zeď, kolena v úhlu 90 °, záda vůči stehnům v úhlu 90 °, RUCE PODÉL TĚLA)
 2. NOHY-síla: split-step s mezikrokem na BOSU
 3. NOHY-síla: žabák (skok snožmo do dálky) z odrazu „z dřepu“, modifikace: trojskok
 4. NOHY-síla: vnější úkrok „hrací nohou“ (posilovací guma na úrovni kotníků a úkrok hrací nohou v jejím směru „proti gumě“ – např. praváci úkrok vpravo)
 1. NOHY-síla+rychlost: [lze i v jednom, na rychlost] split-step, následně na znamení (tlesk, zvuk, cokoliv) dva přeskoky přes překážky a co nejrychleji otočit tři kužely rozmístěné na stole, označené v přesném pořadí otáčení
 1. NOHY-síla+rychlost: 4× poskok na nižší podložku, následně side-step k jedné ohrádce, side-step ke druhé, a sprint na konec tělocvičny
 1. NOHY-rychlost: side-step (pravidelný úskok bokem – necvakat kotníky, nohy od sebe – v rámci tvaru hvězdy – na každém stanovišti se dotknout)
 2. NOHY-rychlost: side-step [ve dvou] (nahánění jeden druhého pomocí úskoku bokem)
 3. NOHY-rychlost: side-step dovnitř ven zleva střídavě zprava s návazností následně toho samého pak za stolem ze zásobník
 1. NOHY-rychlost: žebřík (dovnitř-ven, snožmo +2-1, levá pravá noha zboku aj.)
 2. NOHY-rychlost: chytání nohy [ve dvou] (jeden je na zemi a snaží se druhému chytit kotník – ten jede split-step a snaží se uhnout)
 1. NOHY-rychlost: sprint [ve dvou] (jeden stojí 5 m daleko a hodí svisle o zem tenisák; druhý v ten moment vysprintuje ve snaze ho chytit než znovu odskočí)
 2. NOHY-rychlost: side-step slalom (mezi kužely, vpřed, na rychlost slalomem vpřed úskokem bokem)
 3. NOHY-rychlost: „nahánění kolem stolu se získáváním míčků“ [ve dvou] jeden se snaží vyprázdnit druhému košík s míčky
 1. NOHY-rychlost: split-step s reakcí dopředu dozadu [ve dvou] (papíry či značky, kužely, barvy na stůl a jeden jede split-step a druhý říká papír či číslo či barvu a ten první na to musí reagovat krátkým přijmem s hrací nohou vpřed) – u dlouhých míčů lze určit stínovaný topspin
 1. STŘED: rotace v sed-lehu s medicimbalem (nohy a záda ve vzduchu)
 2. STŘED: prkno-plank (NE: prolomená záda,prověšený zadek; ANO: rovina); intenzitu zvýší střídavé zvedání nohou, střídavé vtáčení rukou pod střed aj.
 3. STŘED: rukama přechytávat přes žebřík, napnuté nohy, natažené ruce
 1. STŘED: rotace ve stoje [ve dvou] jeden split-step a uhýbá – druhý se mu snaží dotknout ramene (vytočení), boku (vytočení boků), nebo nohy (úhyb nohou)
 2. STŘED: sklapovačky/sed-lehy do V (natažené ruce i nohy, z polohy vleže do snahy sepnout natažené nohy a ruce ve vzduchu – na zemi zůstává jen zadek)
 3. STŘED: balanc na čtyřech na gymnastickém balónu, střídavé napínání pravé ruky-levé nohy na čtyřech (intenzitu zvýší při návratu dotyk lokte s kolenem)
 4. STŘED: odhoz medicimbalu o zeď ve formě stínovaného úderu
 1. STŘED: odhozy v sedlehu [ve dvou] (leh na zádech s koleny v 90 °, jeden pokládá na kolena medicimbal (míč), druhý ho bere a odhazuje zpět pokládajícímu
 1. STABILITA: stoj na jedné noze (pokročilí na BOSU) – střídání na špičku na patu, ruce nahoru dolů, zavřené oči, dřep (velmi zdatní obě nohy na wood boardu)
 2. OBECNÉ: kotoul vpřed vzad, most, hmity (nohy NEBO ruce) v leže na břiše, kliky, hvězda, postřeh: chyť puštěnou tyčku při split-stepu (viz příměšťák) aj.
 3. CELKOVÉ: starty (ze sedě, leže, z kleče, bez použití rukou), pingpong dance (metronom – timing), angličáky, jumping jack (panák), švihadlo (nejnižší výskok)
 4. KARDIO: high-knees běh na místě (kolena co nejvýš)
 5. KONCENTRACE: žonglování (skvělé pro postřeh, koncentraci aj.)

3 thoughts on “Fyzička

 1. Hi there. I found your blog by way of Google at the same time as searching for a related matter, your web site got here up. It seems to be good. I have bookmarked it in my google bookmarks to visit then. Karry Bourke Krutz

 2. Going through your brilliant blog is great as when it ended up written by a writer. My goal is to take a look at your blog often. Many thanks always. Storm Fulton Lancey

 3. You completed a number of nice points there. I did a search on the theme and found nearly all folks will go along with with your blog. Alix Manfred China

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *